سوالات متداول
کافه چالش بستر عرضه محصولات دیجیتال برای طراحان گرافیک است تا محصول خود را در این بستر برای کاربران عرضه کنند.
کافه چالش بستر کاملا رایگانی و همچنین یک بستر کسب و کار آنلاین است. اینکه هرشخص بتواند در سایت فروشنده باشد و یا محصول رایگان خود را عرضه کند از اهداف همیشگی کافه چالش بوده است
نکات کافه چالشی

ثبت نام در کافه چالش رایگان است و کاربران متخصص یا مشتریان محتوا با توجه به تعداد سفارشات ارائه شده امتیاز میگیرند، و.

روال ثبت نام برای کارفرمایان و متخصصین نسبتا مشابه است همچنین هیچ کاربری نیاز به ساختن 2 حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرما و پیمانکار ندارد...

کافه چالش این حق را برای خود محفوظ می دارد که که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند. حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورد، حقوق مالکیت و معنوی را رعایت نکنند، در گیری در موارد غیر اخلاقی، موارد جعل اسناد و مدارک، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر بدون اخطار بسته خواهد شد.

برای انجام پروژه در کافه چالش کارفرما و پیمانکار بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که کارفرما پروژه خود را به پیمانکار مورد نظر می سپارد و پیمانکار انجام پروژه را در سایت تائید می کند. کارفرما موافقت می‌کند که مبلغ را از طریق امکاناتی که سایت در اختیار وی قرار می‌دهد پرداخت کند، و پیمانکار موافقت می‌کند که پروژه را با شرایط توافق‌نامه بین کارفرما و پیمانکار، و در نظر گرفتن قوانین سایت تحویل دهد. شما متعهد می‌شوید تا مغایر با شرایط این توافق‌نامه، توافقی با کارفرما یا پیمانکار انجام ندهید..

کافه چالش روشی برای حل اختلاف در اختیار کاربرانی که از روش بیعانه برای پرداخت استفاده می کنند قرار می دهد که بتوانند اختلافات خود را به راحتی حل کنند. با استفاده از حل اختلاف شما موافقت می کنید و اذعان دارید کهکافه چالش در زمینه امور حقوقی راهنمایی ارائه نمی کند.

اگر شما با هر کاربر دیگری به اختلاف برخوردید، کافه چالش را از هرگونه مطالبات، ادعاها، و خسارت مبرا دانسته و اختلاف خود را با کاربری که طرف شما است حل و فصل می‌کنید.